Про роботу Центру пробації в Закарпатській області йшлося під час пресконференції в облдержадміністрації

5 лютого в прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася пресконференція за участі керівництва філії Центру пробації у Закарпатській області та громадських організацій, в якій також взяли участь голова Закарпатської обласної організації Товариство Червоного Хреста України Іванна Сабо, керівник Благодійної організації «Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Андрій Дем'яненко та керівник Закарпатської філії «Міжнародної антинаркотичної асоціації» Сергій Митричко.

Начальник філії Віталій Мураль поінформував представників мас-медіа про результати діяльності уповноважених органів з питань пробації Закарпатської області за 2019 рік.

Голова Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо розповіла про спільну діяльність організації та органів пробації щодо надання різного виду допомоги клієнтам пробації та про проведені торік заходи.

Керівник Благодійної організації «Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Андрій Дем'яненко підкреслив успішні результати із підобліковими суб'єктами та намір і в подальшому працювати в цьому напрямку.

Про наміри допомагати клієнтам пробації наголосив і керівник Громадської спілки «Міжнародна антинаркотична асоціація» Сергій Митричко.

Під кінець заходу всі присутні дійшли висновку, що перші результати їхньої плідної праці вже видно і необхідно в подальшому працювати для досягнення позитивних результатів для допомоги людям, які її потребують.

На завершення керівник філії Віталій Мураль визначив пріоритети в діяльності уповноважених органів з питань пробації в Закарпатській області та запросив до співпраці громадські організації та небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

Остання зміна сторінки: 07-02-2020 16:36