Про реалізацію пілотного проекту ,,Почуй мене"

Національна соціальна сервісна служба України інформує, що починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією "Громадський рух "Соціальна єдність" реалізується пілотний проект "Почуй мене", спрямований на полегшення комунікації між людьми з вадами  слуху та представниками органів державної влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими  будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка "Почуй мене").

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.

Управління соціального захисту населення та надання соціальних послуг РДА

Остання зміна сторінки: 18-03-2021 16:42