Представили нового голову Рахівської районної державної адміністрації

Сьогодні, 17 грудня, у сесійній залі засідань Рахівської районної ради відбулось представлення нового голови Рахівської райдержадміністрації.

Згідно розпорядження № 508/2019-рп Президента України Володимира Зеленського ним став Віктор Васильович Медвідь.

Представляти нового очільника району приїхав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко. Ігор Самійлович висловив слова вдячності попередньому голові РДА Павлу Басарабі за зроблену протягом чотирьох років роботу на благо району та побажав наснаги й успіхів новопризначеному очільнику району в подальшому розвитку краю.

Віктор Медвідь подякував голові Закарпатської ОДА Ігору Бондаренку за довіру й окреслив пріоритетні завдання на посаді.

Віктор Васильович також наголосив, що особливу увагу приділятиме розвитку всіх сфер району – освіті, культурі, охороні здоров’я, щоб вони працювали для людей та забезпечували їхні потреби.

У залі засідань, де відбулося представлення голови РДА, були присутні сільські та селищні голови, працівники районних держадміністрації і ради, керівники районних структур,  представники преси, а також громадськість. Охочі мали змогу поставити питання голові Закарпатської ОДА Ігору Бондаренко. Питання громадськості стосувалися адміністративної реформи, забезпечення доступу громадян до закладів охорони здоров’я, забезпечення шкільними автобусами та ін.

Довідково. Медвідь Віктор Васильович народився 1 жовтня 1971 року. Громадянин України.

Освіта вища. У 1994 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю ,,Лікувальна справа”, здобув кваліфікацію лікаря.

Після закінчення навчання, Віктор Васильович проходив трирічну інтернатуру по реанімації та анестезіології в Мукачівській центральній районній лікарні, з липня 1997 по листопад 2006 року працював лікарем-урологом Рахівської центральної районної лікарні, з листопада 2006 року по серпень 2009 року – начальник відділу охорони здоров’я, а з серпня 2009 по квітень 2010 року був призначений на посаду голови Рахівської районної державної адміністрації. До призначення головним лікарем Рахівської районної лікарні в липні 2014 року працював лікарем-урологом, а у жовтні цього ж року призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови Рахівської районної державної адміністрації. На місцевих виборах у 2015 році обраний головою міста Рахів.

Розпорядженням Президента України від 13.12.2019 року № 508/2019-рп Медвідя Віктора Васильовича призначено головою Рахівської районної державної адміністрації.

Остання зміна сторінки: 17-12-2019 15:04