Працівників суду привітали з Днем юриста

Щороку, 8 жовтня, згідно з Указом Президента, в Україні відзначають День юриста — професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України.

З нагоди цієї важливої для українського суспільства дати сьогодні, 9 жовтня, голова районної державної адміністрації Віктор Медвідь привітав правників Рахівського районного суду з професійним святом – Днем юриста.

За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності та правопорядку, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята, найдостойнішим працівникам суду вручили спільні грамоти районних держадміністрації та ради, а також цінні подарунки.

Остання зміна сторінки: 09-10-2020 11:43