![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/74492965_2806670456020227_6091976480160481280_o.jpg?itok=BbqIg7L5)
В приміщенні Рахівської районної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт до Дня соціального працівника.
До присутніх з вітальними словами звернулись голова районної державної адміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич та голова міської ради Віктор Медвідь, які побажали міцного добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
Під час заходу, за сумлінну працю та вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціальної роботи та з нагоди святкування Дня соціального працівника, кращих працівників відзначено спільними грамотами Рахівської районної державної адміністрації та Рахівської районної ради.
На завершення свята відбувся святковий концерт.
Остання зміна сторінки: 09-01-2020 11:28