![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/618699820d2cb038998214.jpg?itok=EmZi3kbw)
В області продовжується імунізація населення проти COVID-19. Медики виконують щеплення щоденно у Центрах/пунктах вакцинації трьома вакцинами на вибір.
«Ми нарощуємо темпи, проводимо активну інформаційну кампанію, адже мусимо уберегтися від важкого перебігу хвороби та створити колективний імунітет», — зауважив голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков.
За його словами, упродовж останніх 10 днів, з 27 жовтня до 5 листопада включно, закарпатські медики виконали 41 909 щеплень.
Першу дозу вакцини за цей час отримали 28 383 краяни, а завершили вакцинальний комплекс 13 526 осіб.
«На сьогодні це високий показник, але він повинен постійно зростати», — наголосив очільник області.
Остання зміна сторінки: 06-11-2021 18:49