![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/koronavirus-23102020.jpg?itok=aJxhMaF9)
Як повідомляє головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик, у регіоні й зараз виконують тестування.
«Динаміка госпіталізації та кількість нових випадків – знизилися, проте краяни все ще хворіють. Зокрема, за десять днів діагноз підтвердили у майже півтори тисячі осіб.
У регіон прибуває чимало людей, зараз є великі скупчення населення, тому ризики погіршення епідситуації – високі. Аби не додати до поточної проблеми ще й іншу, тобто новий спалах, нам потрібно дотримуватися хоча б мінімальних правил: носити маски та обробляти руки», – наголосила Вікторія Тимчик.
Остання зміна сторінки: 06-03-2022 16:35