![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202011211329174.jpg?itok=5HgbDUpw)
У заході взяла участь заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна.
Відбулося відкриття пам'ятної дошки Жінкам, жертвам сталінських репресій, а також екуменічна панахида, запалення свічок пам'яті та покладання вінків і квітів.
Захід проводиться за ініціативи Закарпатської обласної благодійної організації «Свалявський меморіальний парк».
Довідка про Свалявський меморіальний парк.
У парку встановлена Стіна пам'яті, на меморіальних плитах якої записані імена 12 тисяч загиблих – жертв сталінського режиму. Перший камінь фундаменту було закладено 24 листопада 1990 року. Частково готовий меморіальний парк було відкрито 27 листопада 1994 року. Щорічно у другій половині листопада в парку проходить вшанування пам'яті репресованих: до підніжжя пам’ятної стели покладають квіти і вінки, проводяться пам'ятні молебні за жертвами.
Остання зміна сторінки: 23-11-2020 10:43