![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/dsc_0485.jpg?itok=_xcHeRaI)
Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв. Сьогодні, 8 травня, в день пам’яті та примирення, на площі перед райдержадміністрацією ветерани, керівники районних держадміністрації і ради, Рахівської міської ради, представники ветеранських організацій зібралися разом, аби вшанувати пам’ять полеглих земляків.
Учасники заходу поклали вінки і квіти до пам’ятника воїнам-визволителям та вшанували полеглих хвилиною мовчання.
Остання зміна сторінки: 08-05-2020 12:11