ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ОДИНОКИХ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН РАЙОНУ

Одним з пріоритетних напрямків діяльності районної державної адміністрації, є піклування про людей похилого віку та покращення їхнього захисту. Саме тому, напередодні Пасхальних свят, управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно із соціальними працівниками Рахівського та Ясінянського територіальних центрів соціального обслуговування приділили особливу увагу та турботу одиноким малозабезпеченим громадянам району.

З цієї нагоди 428-ми одиноким малозабезпеченим громадянам району, які перебувають на обслуговуванні територіальних центрів, вручені продуктові набори, що складаються із продуктів харчування – різних круп, цукру, олії та іншого.

З районного бюджету по програмі «Турбота» для придбання продуктових наборів були виділені кошти у сумі 95 тис. грн. Відрадно, що до передсвяткової акції долучаються і благодійники району, адже у цей світлий час особливо необхідно допомагати людям, які знаходяться у складних життєвих обставинах, людям, які потребують підтримки та уваги.

Щиро дякуємо всім людям з великим серцем!

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 15-04-2020 13:50