Підведено підсумки обласного рейду «Урок»

На Закарпатті напкінці серпня нинішнього року розпочато рейд «Урок» по виявленню дітей, які 2 вересня не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах.
Завдяки проведеним заходам, спільними зусиллями служб у справах дітей, відділів освіти та Національної поліції до навчання залучено 116 дітей. Всього в області під час проведення рейду виявлено 170 дітей, які не відвідували заклади освіти з початку навчального року. З них 25 дітей – через матеріальні причини, 101 – через невиконання батьками своїх обов’язків, 6 – через самовільне залишення навчального закладу, 38 – з інших причин.
Станом на 30 жовтня поточного року ще 54 дитини залишилися поза навчальним процесом. Окрім того, за підсумками профілактичного відпрацювання, 158 дітям надано допомогу (зокрема, видано канцелярські набори). Робота по поверненню дітей та підлітків до навчальних закладів триває, повідомили з Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 07-11-2019 16:21