Підтримка громад у розбудові безбар’єрного середовища

Реалізація дуальної системи освіти, що допомагає молоді безбар’єрно отримати перше робоче місце
Навчання цифровим навичкам людей старшого віку
Розвиток цифрової безбар’єрності у корпоративних комунікаціях (голосовий пошук, спеціальні шрифти і контрастні кольори)
Компанія ДТЕК – учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів», яка об'єднала понад два десятки великих бізнесів задля створення рівних можливостей для всіх без виключення, підбила річні підсумки своїх проєктів, які відповідають цінностям безбар’єрності.
Деталі – за посиланням https://bit.ly/3y3DdZT
«Розвиток безбар’єрності і інклюзивності є тією темою, навколо якої суспільство, держава і український бізнес можуть об’єднуватись», - зазначила директорка із корпоративних комунікацій ДТЕК Ольга Захарова на зустрічі представників ком’юніті «Бізнес без бар’єрів», яка відбулася минулого тижня на платформі Данон Україна.
«Бізнес без бар’єрів» – спільнота, яку торік створили активні та мотивовані великі компанії, згуртувавшись навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар'єрів».
Спільнота сповідує відкритість, тому доєднатися до неї може будь-яка компанія, яка вже сьогодні готова імплементувати принципи безбар’єрного ведення бізнесу.

Остання зміна сторінки: 10-12-2021 09:51