Підсумували результати весняної призовної кампанії 2021 р.

Перший заступник голови Рахівської РДА Віктор Турок взяв участь у розширеній нараді щодо підведення підсумків весняної призовної кампанії, яка відбулася на базі Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
На нараді обговорено проблемні питання, які виникли під час минулої призовної кампанії та шляхи їх усунення, поставлено завдання на наступну призовну кампанію, а також заохочено посадових осіб, які найкраще виконали поставлені завдання.

"Завдяки злагодженій командній роботі ми повністю виконали планові завдання, які поставив перед нами Президент України Володимир Зеленський.
Загалом на збірні пункти області прийнято 379 призовників. Найкращі результати показали призовні комісії Хустського та Рахівського районів.
Дякую членам призовних комісій, медикам, райдержадміністраціям, територіальним громадам, правоохоронцям та іншим, хто доклав зусиль для організації і проведення призову.
Сьогодні від нашої ефективної роботи залежить успішне виконання бойових завдань військовими формуваннями України. І це завдання виконано успішно", зауважив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

Остання зміна сторінки: 01-07-2021 09:51