Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (МДРЗ)

29 жовтня цього року перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба провів робочу зустріч з єпископом Закарпатської реформатської церкви, головою Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Олександром Заном-Фабіаном.

Обговорювали питання про подальшу співпрацю обласної державної адміністрації та Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття. Зокрема, про реалізацію цілей, задекларованих у „Меморандумі про співробітництво між Закарпатською обласною державною адміністрацією та керівниками єпархіальних управлінь, релігійних об’єднань області”, що був підписаний 22 вересня 2020 року. Говорили про можливості порядку спрощення процедури визнання гуманітарною допомогою вантажів, які надходять на адресу релігійних організацій, тощо.

У зустрічі також взяли участь начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Лях та радник старшого єпископа Української євангельської церкви, член Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Федір Райчинець.

Остання зміна сторінки: 30-10-2020 19:00