![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_7269.jpg?itok=B8JIaV3A)
Дату фестивалю ,,Гуцульська бриндзя”, який проведуть цьогоріч вже вдев’ятнадцяте, перенесли. Захід відбудеться 8 вересня 2019 року.
Причина того, що фестиваль відбудеться пізніше – проведення 29-31 серпня у м. Вижниця, Чернівецької області ХХVІ ,,Міжнародного гуцульського фестивалю”.
Відповідне рішення про перенесення ХІХ фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя” з 1 вересня на 8 вересня прийняли 4 липня на черговій сесії Рахівської районної ради.
Таким чином депутати сподіваються на збільшенні кількості відвідувачів та туристів на Рахівщині.
Остання зміна сторінки: 15-07-2019 11:36