Пам’ять про захисників України завжди житиме у серцях Рахів'ян

Саме у ці серпневі дні у 2014 році на східних рубежах нашої держави відбулися одні із найтрагічніших подій в історії України – бої під містом Іловайськ Донецької області. Під час збройних протистоянь у полях серед жовтих соняхів Україна втратила найбільшу кількість захисників.

Вчорашній Мітинг-реквієм відбувся на площі перед будинком культури. В цю годину глибоко шануємо подвиг наших захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя.

Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Серед них і наші земляки: Петро Гаджа та воїни неоголошеної війни Олексій Калинюк, Василь Мартинюк, Михайло Марфіч, Тимофій Гейніш, Федір Липчак, Іван Ворохта, Михайло Покидченко. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб наступні покоління мали гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.

Звернувся до присутніх начальник Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасник бойових дій, підполковник Бундзяк Йосип Йосипович.

Квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам АТО покладали учні шкіл міста. Федір Даниш зачитав поезію. Вокальний квартет «Кучеряві хлопці» виконали пісню «Як ви, умирали…», пісню «Біля тополі» виконав Іван Мисинчук.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв, запалили свічки пам’яті загиблим, духовні отці провели панахиду, де помолилися за упокій їхніх душ.

Остання зміна сторінки: 31-08-2021 11:00