![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/319422326_518796220284284_4736111574969494856_n.jpg?itok=bgdlnI--)
Сьогодні голова Рахівської РВА Владіслав Кич провів конструктивну ознайомчу зустріч з головою районної ради та головами територіальних громад району.
Обговорили нагальні проблемні питання, зокрема й подальшу допомогу вимушеним переселенцям, функціонування Пунктів Незламності, роботу закладів в зимовий період, економне та раціональне використання електроенергії та альтернативні джерела живлення, тощо.
“Разом – ми одна команда. І ця команда повинна працювати як єдиний механізм для розвитку району. Упевнений, що в тісній співпраці долатимемо будь-які труднощі”, - звернувся до голів ТГ Владіслав Кич.
Остання зміна сторінки: 14-12-2022 11:17