ОВА та Закарпатський апеляційний суд підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією

Обласна військова адміністрація і Закарпатський апеляційний суд підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією.

Документ, зокрема, передбачає запровадження пілотного проєкту «Електронний суд у ЦНАПі» для забезпечення доступності правосуддя в нашому регіоні. Така співпраця сприятиме не лише оптимізації місцевих судів, а й розширенню мережі точок доступу людей до суду.

Йдеться про можливість отримати судові рішення, обмінятися процесуальними документами чи навіть з’явитися на судове засідання онлайн за допомогою власного гаджета або ж за потреби в найближчому центрі надання адмінпослуг, де облаштують судову кімнату, допоможуть створити електронний ключ та авторизуватися.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зауважив, що реалізація цього проєкту саме на часі, адже в країні триває реформа судової системи. Одними з її основних завдань є забезпечення прозорості, відкритості судів і наближення їх до людей, які тепер зможуть користуватися зручним сервісом швидко, якісно і без зайвих поїздок.

Також Віктор Микита подякував голові Закарпатського апеляційного суду Ганні Фазикош за особисту активну позицію та докладені зусилля заради розвитку судової системи в нашій області.

На черзі – схвалення Меморандуму Державною судовою адміністрацією України.

Остання зміна сторінки: 16-10-2023 11:08