Основу доріг в області підсилюють методом холодного ресайклінгу

Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» якісно відбудовують автошляхи Закарпаття.

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, у межах робіт фахівці різного спрямування виконують усі етапи ремонту, один із яких – підсилення основи методом холодного ресайклінгу.

Ця технологія передбачає фрезерування старого покриття на певну завчасно розраховану глибину, отримання органо-мінеральної суміші із верхнього шару асфальтобетону, щебеневих матеріалів та в’яжучих компонентів. Потім це все рівномірно розподіляється на дорогу та ущільнюється котками.

За словами Ігоря Шинкарюка, у цьому процесі роль інженерно-технологічної та лабораторної служб підрядної організації дуже важлива. Саме вони проводять різні дослідження щодо стану дорожнього одягу, підбирають в’яжучі матеріали та контролюють роботи.

«Автошлях, на якому виконано підсилення основи методом холодного ресайклінгу, має покращені фізико-механічні характеристики та додатковий захист від опадів, утворення вибоїн і пучин», – наголосив заступник голови Закарпатської ОДА.

Остання зміна сторінки: 14-09-2021 13:51