Основні засади законодавчого забезпечення прав дитини в Україні обговорять за «круглим столом» завтра в ОДА

У середу, 29 травня, в Закарпатській ОДА (2-й поверх, малий зал засідань) до Міжнародного Дня захисту дітей відбудеться засідання за круглим столом, присвячене основним засадам законодавчого забезпечення прав дитини в Україні.
Мета заходу – актуалізація уваги до проблем забезпечення прав дитини в Україні, законодавчих засад і перспективних ініціатив, правової допомоги.
Участь у засіданні візьмуть представники Закарпатської ОДА, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області, Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області, Управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Закарпатській області, Громадської ради при ЗОДА, Ужгородського національного університету, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області,громадських організацій.
Головні теми обговорення:
-    сучасний стан забезпечення прав дитини в Україні;
-    базові законодавчі засади та ініціативи їх вдосконалення;
-    профілактика злочинності та правопорушень у дитячому середовищі;
-    правовий супровід забезпечення прав дитини громадськими організаціями.
Початок об 11.00.
Запрошуються представники ЗМІ