![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/626675efd0b1d633453052.jpg?itok=RpMfOB1M)
Основне з брифінгу першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Щуцького:
- У перші дні війни на кордонах були великі черги, тоді спростили процедуру для оформлення гуманітарних вантажів та подання декларацій, що дозволило скорити час проходження митного контролю.
- Інші країни теж спрощують відповідні процедури та створюють гуманітарні коридори.
- За останній тиждень зросли черги на кордонах з обох сторін, частково це пов'язано із законом про спрощену процедуру розмитнення авто, за якою на територію України вже ввезли понад 14 тисяч авто.
- Тому головне завдання сьогодні – прискорення ввезення гуманітарних вантажів до України, щоб люди отримували допомогу вчасно і швидко.
Остання зміна сторінки: 25-04-2022 14:52