![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190166019_1131491097319112_2248114363463701873_n1111.jpg?itok=x_v5yB3D)
Нещодавно очільник району Олександр Небила здійснив виїзд в селища Ясіня, де детально поспілкувався з керівництвом і особовим складом пожежно-рятувальної частини, ознайомився з технічним оснащенням підрозділу, його історією. В ході робочої зустрічі керівник Рахівського районного управління ДСНС Олександр Тушер ознайомив присутніх із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням фахівців районного ДСНС, а також розказав про пожежний стан протягом минулого періоду в районі. Додатково обговорили важливі питання покращення матеріально-технічної бази місцевого пожежно-рятувального підрозділу, боєздатності вогнеборців. Керівник подякував рятувальникам за їх щоденну, цілодобову сумлінну роботу, за мужність і самопожертву під час рятувальних операцій, за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.
Остання зміна сторінки: 26-05-2021 09:02