ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН В РАХІВСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЧАСНО

20 жовтня за головуванням заступника голови Рахівської РДА Дмитра Ігнатюка відбулося засідання оперативного штабу райдержадміністрації із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального сезону 2019-2020 роки.

У засіданні взяли участь керівники підприємств, установ та організації бюджетних установ.

Члени засідання проінформували про стан готовності бюджетних установ району до опалювального сезону, а також окреслили основні проблемні питання, що потребують вирішення.

Наразі, ТзОВ «Біотес», відповідно до заходів розроблених та затверджених Рахівською міською радою, проводить профілактичні та планові роботи по ремонту котельні, зовнішніх тепломереж м. Рахів, що повинно забезпечити надійну та безаварійну роботу котельні в осінньо-зимовий період.

На останок, заступник голова райдержадміністрації Д. Ігнатюк наголосив про необхідність проведення гідравлічного випробування тепломереж м. Рахів на предмет готовності до роботи та надійність при проходженні опалювального періоду, не пізніше 1жовтня 2019 року.

Остання зміна сторінки: 28-09-2019 19:41