![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/06202008191815181.jpg?itok=PgjkI8LO)
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 5 жовтня 2020 р.
Так, у Закарпатській області:
«Помаранчевий» рівень встановлено у місті Ужгород та у Перечинському, Ужгородському районах;
«Жовтий» рівень встановлено в у містах Мукачево, Хуст, Чоп та у Берегівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Воловецькому, Мукачівському, Рахівському, Свалявському, Тячівському районах.
Остання зміна сторінки: 02-10-2020 10:06