![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/3450cc13-7cd4-4b31-9f96-e3b2d0f4b489.jpg?itok=PSS8LnxI)
Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав поліцейських із нагоди п’ятої річниці утворення патрульної поліції в Закарпатській області.
Очільник області подякував працівникам патрульної поліції Закарпаття за відданість та наполегливість:
« Я сподіваюся, що ви і далі так працюватимете: професійно та якісно, відчуватимете відповідальність перед людьми. Ви – обличчя усієї поліцейської системи. Щодо Закарпатської області, то тут патрульна поліція – на високому рівні. За час мого перебування на посаді, не чув від закарпатців нарікань чи претензій щодо роботи патрульних поліцейських. Тому я вам бажаю рухатися у цьому ж напрямку і любити свою роботу!»
Олексій Петров уручив подяку Мар’яні Шелеснак, лейтенанці поліції. Дівчина працює в патрульній поліції із першого дня її створення.
Також за сумлінну працю та вагомий внесок у зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави голова Закарпатської ОДА вручив подяку Сергію Шимону.
Відзначення патрульних поліцейських відбулося у камінному залі Закарпатської ОДА з дотриманням усіх обмежень.
Остання зміна сторінки: 01-12-2020 10:01