Олексій Петров привітав поліцейських із нагоди створення патрульної поліції

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав поліцейських із нагоди п’ятої річниці утворення патрульної поліції в Закарпатській області.

Очільник області подякував працівникам патрульної поліції Закарпаття за відданість та наполегливість:

« Я сподіваюся, що ви і далі так працюватимете: професійно та якісно, відчуватимете відповідальність перед людьми. Ви – обличчя усієї поліцейської системи. Щодо Закарпатської області, то тут патрульна поліція – на високому рівні. За час мого перебування на посаді, не чув від закарпатців нарікань чи претензій щодо роботи патрульних поліцейських. Тому я вам бажаю рухатися у цьому ж напрямку і любити свою роботу!»

Олексій Петров уручив подяку Мар’яні Шелеснак, лейтенанці поліції. Дівчина працює в патрульній поліції із першого дня її створення.

Також за сумлінну працю та вагомий внесок у зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави голова Закарпатської ОДА вручив подяку Сергію Шимону.

Відзначення патрульних поліцейських відбулося у камінному залі Закарпатської ОДА з дотриманням усіх обмежень.

Остання зміна сторінки: 01-12-2020 10:01