Олексій Петров привітав із Днем рятувальника

«Мужні, самовіддані, хоробрі та завжди готові прийти на допомогу фахівці. Всі ми неодноразово ставали свідками вашої професійної роботи під час ліквідації паводків, пожеж та інших небезпечних явищ. Дозвольте мені подякувати вам за самопожертву, сумлінну роботу та відданість справі», - голова Закарпатської ОДА привітав рятувальників із прийдешнім професійним святом.

17 вересня Україна відзначатиме свято мужніх та сильних духом людей – День рятівника. Голова Закарпатської ОДА відзначив роботу закарпатських рятувальників, які оперативно реагують на будь-які катастрофи- вони рятують людей у різні пори доби та року. Допомагають мешканцям під час паводків, ліквідовують наслідки повеней, буревіїв, допомагають туристам, які заблукали у горах, зараз посилено працюють ліквідовуючи сміттєві затори на річках.

Начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області підполковник служби цивільного захисту Мирослав Щербей подякував бійцям ДСНС області за високий професіоналізм, оперативність і сумлінне виконання службових обов’язків. Окремо він звернувся до ветеранів оперативно-рятувальної служби, висловивши вдячність за те, що присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і сьогодні продовжують ділитися досвідом з молодими фахівцями.

Кращих рятувальників області нагородили грамотами та відзнаками.

Також керівнику області продемонстрували обладнання та техніку, яка є у Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення, що в Ужгороді.

Остання зміна сторінки: 17-09-2020 08:52