![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202007091833501.jpg?itok=aLRNmD4L)
На сьогоднішньому брифінгу Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров наголосив, якщо кількість хворих не зменшуватиметься, то є ризики, що область може посилити карантинні заходи.
В області достатньо високий рівень завантаженості на коронавірусну інфекцію.
Спалахи фіксують у тих населених пунктах, де проводилися культурно-масові заходи, до прикладу, весілля, дні народження, поминальні дні, похорони і так далі.
Найбільший приріст за тиждень епідеміологи і медики фіксують у Міжгір`ї та районі.
Олексій Петров звертається до всіх закарпатців із проханням продовжувати дотримуватися карантинних обмежень, бо тільки так ми можемо контролювати ситуацію.
Остання зміна сторінки: 10-07-2020 12:42