Олексій Гетманенко: Працювати слід не для «галочки», а для наших людей

Сьогодні, 11 грудня, в облдержадміністрації перший заступник голови ОДА Олексій Гетманенко провів нараду з керівниками лікувально-профілактичних закладів області.
Участь у засіданні взяли директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єлизавета Біров, спеціалісти департаменту, керівники місцевих відділів охорони здоров’я, очільники лікувально-профілактичних закладів області.
Розглядали питання активізації вакцинації та ревакцинації на Закарпатті, створення «Шкіл здоров’я» при амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини та освоєння коштів державної медичної субвенції на спорудження АЗПСМ.
– Нам слід розібратися, що зроблено у кожному районі для того, аби закарпатці вчасно отримували всі належні щеплення, оскільки у цьому питанні наш край відстає від інших регіонів країни не кажучи вже про європейські держави, – сказав О.Гетманенко. – Я очікую, що сьогодні ми з вами окреслимо конкретні кроки, завдання і строки їх виконання для пожвавлення вакцинації. Відтак у березні наступного року будемо робити висновки. Також прошу колег, у яких справи йдуть краще, ділитися досвідом з іншими. Гадаю, що при належній організації роботи з людьми, на весну наступного року ми можемо вийти на рівень 70% вакцинованих мешканців краю. Закликаю вас виконувати цю роботу не для «галочки», а для наших людей, аби в майбутньому у нас виникало менше екстрених ситуацій, працювати чесно і добросовісно.
Також, після обміну думками, було вирішено активізувати роботу зі створення «Шкіл здоров’я» при АЗПСМ у містах і районах області. Особливу увагу учасників наради було звернено на необхідності пришвидшити роботу з освоєння коштів державної субвенції для будівництва сільських амбулаторій. Наразі із 36 запланованих, на які держава виділила кошти, будуються лише 19. Олексій Гетманенко доручив найближчим часом організувати з цього питання окрему нараду за участі голів РДА, райрад, сільських голів та очільників ОТГ. «Держава виділила кошти для покращення медичної галузі краю і ми не маємо права їх втратити», – наголосив перший заступник голови ОДА.
Пресслужба ОДА

Остання зміна сторінки: 13-12-2019 10:54