Офіс Президента провів онлайн нараду із головами ОДА, долучивши підприємців з усіх регіонів України

«Малий та мікробізнес робить значний внесок в економіку України. Він створює 48% робочих місць в країні, забезпечує гідне життя мільйонів українців. І Президент поставив завдання уряду розвивати малий бізнес, створити комфортні умови для його роботи. За ініціативи Президента України буде створено Координаційну раду, яка повинна розробити необхідні законопроекти та постанови, щоб швидко реагувати на виклики часу.» - сказав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час селекторної наради. Також зауважив, що держава підтримує бізнес зважаючи на втрати під час пандемії. Малих підприємців було звільнено від сплати ЄСВ на 6 місяців, оренди на комунальне та державне майно, землю та ін.

На зв’язку із Закарпаття були голова ОДА Анатолій Полосков та представники малого бізнесу в області -Тамара Готра, Роман Молдавчук, Владислав Опіярі, Янош Драга. Вони висловили свої зауваження і пропозиції.

Анатолій Полосков запропонував підприємцям провести консультації із їхніми колегами і подати пропозиції. Необхідно розробити дієвий механізм співпраці влади і бізнесу, який був би не тільки на папері, а ефективно працював.

Розпорядженням голови ОДА буде створено робочу групу із широким залученням представників малого та мікробізнесу для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності ФОПів.

Остання зміна сторінки: 21-12-2020 10:21