Очільник Закарпаття відвідав позиції підрозділу «Карпатська Січ»

Голова ОВА Віктор Микита відвідав позиції підрозділу ССО «Карпатська Січ» на Бахмутському напрямку.

У цей різдвяний день він нагородив воїнів-земляків відзнаками Президента «За оборону України», передав спецзасоби та FPV-дрони.

«Важливо, щоб наші воїни знали й відчували, що закарпатці щодня моляться за них, дякують Богу та кожному бійцю за героїзм», – зазначив Віктор Микита.

З перших днів повномасштабної війни керівництво області підтримує військових, постійно перебуває на зв’язку, знає в деталях ситуацію, потреби і рівень важливості виконання завдань на основних напрямках фронту.

«Традиційно разом із бійцями обговорили оперативну ситуацію, потреби, порядок взаємодії тощо. Випили смачної закарпатської кави та поспілкувалися про наших близьких і рідних, які чекають удома», – прокоментував очільник краю.

Остання зміна сторінки: 28-12-2023 09:01