![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/64084d0e65911324398277.jpg?itok=F7pqe8iT)
Сучасний потужний аналізатор крові сьогодні отримав Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії в Ужгороді.
Спеціальне обладнання для закладу охорони здоров'я придбала благодійна організація «ІОСС-Україна». Сьогодні його передали установі заступник очільника області Петро Добромільський та керівник БО Дмитро Максименко.
«Через війну в області суттєво зросла кількість населення, тому і звернень за медичною допомогою побільшало. Новий аналізатор дозволить виконувати набагато більше лабораторних досліджень за короткий час», – підкреслив заступник голови ОВА.
За його словами, устаткування покращить роботу лабораторії, дасть можливість швидко та якісно проводити біохімічний аналіз крові і дозволить зекономити час, що такий важливий для пацієнтів.
Зараз до поліклінічного відділення закладу охорони здоров’я звертається чимало людей, розповів директор Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії Роман-Остап Соскида. Щодня тут виконують приблизно 800 лабораторних тестувань, а завдяки новому аналізатору їх можна буде проводити всього за 2 години.
Заступник очільника області відзначив важливість такої допомоги для Центру та подякував команді благодійної організації «ІОСС-Україна», зокрема й Дмитру Максименку, за вкрай необхідну підтримку.
Остання зміна сторінки: 08-03-2023 13:40