![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202012301558421.jpg?itok=qXGiz2Id)
Перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, Роман Хайнас, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва облдержадміністрації разом Андре Пальяні, військовим радником, співорганізатором Благодійного фонду військової солідарності ,,Франція – Україна” та Властою Рейпаші, головою центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА обговорили співпрацю між Францією та Україною. А саме, порушили питання щодо процедури передачі благодійної допомоги Закарпаттю. На зустрічі представники благодійної організації разом із Олегом Коцюбою узгодили механізм передачі допомоги для краю: формування вантажу, доставки, розмитнення та супровід.
Остання зміна сторінки: 31-12-2020 10:08