![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/dsc_0638.jpg?itok=fkN2AaUf)
Сьогодні, 21 серпня, на площі перед районною державною адміністрацією відбулися святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.
Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Медвідь, в.п. голови районної ради Іван Копич, представники громадських організацій, трудових колективів, установ, організацій, служб району та громадськість міста.
Розпочалися урочистості з підняття Державного Прапора України, почесне право підняти синьо-жовтий стяг надали нашим землякам – воїнами АТО.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України. Вчитель історії Олена Катеринюк підготувала цікавий виступ – розповіла історію виникнення прапора та цікаві факти, пов’язані із цим національним символом, а учні ЗОШ № 1 м. Рахова, поклали корзини квітів до пам’ятника Т. Шевченку, меморіальних дошок загиблим воїнам АТО: Калинюку Олексію, Гейніш Тимофію, Мартинюку Василю, Марфічу Михайлу, а також Герою Небесної Сотні Гаджі Петру.
Святково-розважальну програму підготували присутнім читці, солісти і танцювальні гурти.
Завершили захід флеш-мобом – заспівали гімн та випустили у небо жовто-блакитні кульки.
Остання зміна сторінки: 21-08-2020 16:33