Найстарішому друкованому виданню Закарпаття «КárpátiIgazSzó» - 100 років!

31 січня сторічний ювілей відзначає одне з найдавніших друкованих видань краю – угорськомовна газета «КárpátiIgazSzó» («Карпатське правдиве слово»).

Сьогодні, з цієї нагоди у м.Ужгород у мистецькій галереї «Іlko» відбувся урочистий захід. Привітати керівництво та колектив редакції завітали заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, міський голова Берегова ЗолтанБаб’як, уповноважена Прем’єр-міністра Угорщини Каталін Сілі, уповноважений уряду Угорщини Ференц Колмар, Генконсул Угорщини у м.Ужгород Йожеф Бугайла, Генконсул Угорщини у м.Берегово Матяш Сіладі, голова спілки спортивних журналістів Угорщини ДьордьСьольоші та інші поважні гості, колеги та представники масмедіа краю і з-за кордону.

- Багато змін відбулося за сторіччя існування видання. Змінювалися обсяги, тематика і проблематика публікацій, прийшов час нових інформаційних технологій. Але не змінне одне – це газета для закарпатців та про закарпатців. Це наш край, це події, люди, гордістьнашого краю і це наша історія.І у цей чудовий день дозвольте всьому трудовому колективу газети побажати міцного здоров’я, творчих успіхів, розширювати коло прихильників, читачів,- звертаючись до присутніх зазначила Ольга Травіна.

Відтак за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток інформаційного простору області, високий професіоналізм почесними відзнаками ОДА нагороджено кращих працівників видання – Вікторію Боринську, ЧіллуГегедюш, ІветтуЧугу та РітуШімон.

За високий професіоналізм, творчу майстерність, об’єктивне і широке висвітлення подій в області, діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, активну громадянську позицію, та з нагоди 100-річчя застування «КárpátiIgazSzó»спільною відзнакою Закарпатської обласної ради та облдержадміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагороджено директора видання Юрія Дунду.

Почесні відзнаки і подарунки працівники газети отримали від обласної ради, Ужгородської міської ради, іноземних гостей, представників консульських установ, колег та інших гостей урочистостей. Атмосферу свята доповнили музичні композиції у виконанні музикантів Закарпатської обласної філармонії, виступ дитячого колективу с.ВеликаДобронь Ужгородського району

Остання зміна сторінки: 03-02-2020 13:53