![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-10-19_10-30-44.jpg?itok=MdXkHGBR)
Днями фахівцями Рахівського районного управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області спільно з відділом цивільного захисту та оборонної роботи РВА та метеослужбою м. Рахів, було проведено навчання з представниками територіальних громад району з теоретичним та практичним відпрацюванням заходів захисту населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій радіаційного та ядерного характеру.
Остання зміна сторінки: 19-10-2022 10:31