Нарада щодо запобігання гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей, дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних заходів на підприємствах, організаціях, місцях масового перебування людей.

Відбулась нарада із представниками відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Рахівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області та Рахівського районного відділу поліції ГУНП в Закарпатській області де були висвітлені питання щодо запобігання гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей, дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних заходів на підприємствах, організаціях, місцях масового перебування людей.

За результатами роботи прийнято рішення проведення комісійних щотижневих раптових перевірок харчоблоків закладів дошкільної, загальної середньої освіти та суб’єктів господарювання району.

Остання зміна сторінки: 01-11-2021 15:21