Нарада щодо узгодження порядку роботи туристичної галузі району в умовах воєнного стану.

04 травня 2023 року, за ініціативи Закарпатської туристичної організації при голові Рахівської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Владіслава Кича, відбулася нарада щодо узгодження порядку роботи туристичної галузі району в умовах воєнного стану за участі управління туризму та курортів обласної військової адміністрації, голови Рахівської районної ради, територіальних громад району, установ, організацій та надавачів послуг у сфері туризму Рахівского району.

На нараді було обговорено ряд важливих питань, а саме:

– реєстрація працівників туристичної галузі у відповідних службах;

– узгодження порядку перетину прикордонних постів туристичними групами;

– вирішення питання стосовно можливої заборони відвідування лісів в літній період;

– ремонт під’їзних шляхів до популярних пішохідних маршрутів;

– питання стосовно заборони джипінгу в горах;

– облагородження мінеральних джерел «Буркут», як туристичної родзинки Рахівщини;

– питання несанкціонованого збору червонокнижних дикоростучих рослин (ісландський мох, родіола рожева та ін.);

– питання термінового відновлення знаку «Географічний центр Європи»;

– питання ліквідації стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ біля туристичних об’єктів Рахівського району;

Обговорення проблемних питань проходило у жвавому режимі, багато представників пропонували свої пропозиції щодо піднятих питань. В результаті обговорення, учасниками спільно вирішено продовжувати постійне взаємоінформування та контроль за вирішенням піднятих питань.

Владіслав Кич подякував усім присутнім за участь у нараді, наголосив на важливості туристичної галузі в умовах воєнного стану для розвитку та популяризації Рахівського району. Пообіцяв підтримувати ініціативи та всебічно сприяти представникам туристичної галузі району.

Остання зміна сторінки: 05-05-2023 11:10