Нарада щодо програмного забезпечення “Єдина інформаційна система соціальної сфери”

Відбулася нарада з працівниками центрів надання адміністративних послуг та спеціалістами управління соціального захисту населення та надання соціальних послуг райдержадміністрації-райвійськадміністрації, на якій було обговорено низка проблемних питань, які потребують доопрацювання по впровадженню в промислову експлуатацію програмного забезпечення “Єдина інформаційна система соціальної сфери”(ЄІССС). Учасники наради обговорили впровадження 6 видів допомог в ЄІССС для забезпечення якісного надання рішення. Спеціалісти управління інформували присутніх про недосконалість програми ЄІССС в частині отримання надбавки за проживання в гірській місцевості при призначенні 6 видів державних допомог. Також було обговорено помилки, які допускають працівники територіальних громад при реєстрації звернень заявників в ЄІССС та шляхи їх усунення.

Остання зміна сторінки: 04-12-2023 16:21