Нарада щодо організації та ведення військового обліку на території Рахівського району

Сьогодні за участі працівників відділу мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації - районної військової адміністрації, представників Рахівського РТЦК та СП, відповідальних за проведення мобілізації у громадах, старостів та інспекторів ВОС, відбулася нарада щодо організації та ведення військового обліку на території Рахівського району.

Основна мета зустрічі полягала у забезпеченні ефективного функціонування системи військового обліку та контролю за дотриманням правил військового обліку громадянами України. Обговорили графіки звірки облікових даних військовозобов’язаних з обліковими даними Рахівського РТЦК та СП, перевірки стану військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях та навчальних закладах, які підпорядковані, перебувають у сфері управління та контролю територіальних громад.

В результаті наради ще раз було акцентовано увагу присутніх про необхідність співпраці та сприяння у роботі Рахівському РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних а також на безумовному виконанні Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487.

Присутні отримали вичерпну інформацію щодо подальшої роботи з питань ведення військового обліку, організації та проведення мобілізаційної роботи, а також мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

Остання зміна сторінки: 12-09-2023 15:12