![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-02-29_15-17-53.jpg?itok=NRIN8MFM)
Сьогодні, 29 лютого 2024 року, в малому залі засідань Рахівської районної державної адміністрації відбулася зустріч з головами територіальних громад та керівниками медичних установ району.
Зустріч була проведена за ініціативою голови РДА-РВА Владіслава Кича з метою розроблення концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Рахівського району. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо стану справ в медичних установах району, ефективність роботи медичної галузі, діяльності медичних закладів в умовах воєнного стану та перспективи їх розвитку в 2024 році. Зустріч пройшла конструктивно, всі учасники брали активну участь у обговоренні проблемних питань серед яких пакети надання медичної допомоги з НСЗУ.
Остання зміна сторінки: 29-02-2024 15:19