Нарада при голові РДА-РВА

Сьогодні, 12 липня 2023 року, при голові Рахівської районної державної адміністрації – начальнику районної військової адміністрації за участі голів територіальних громад, директорів філій ДСГП „Ліси України”, директора Карпатського біосферного заповідника, голови Рахівської районної ради та Рахівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася розширена нарада, на якій було обговорено ряд важливих питань.

Рахівська філія Закарпатського обласного центру зайнятості презентувала послуги служби зайнятості. Обговорили надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи. Також ознайомили з актуальними програмами, які діють для роботодавців.

Також обговорили питання забезпечення населення, установ та комунальних закладів району паливними дровами з головами територіальних громад, Карпатським біосферних заповідником та філіями ДСГП „Ліси України”. Доповіли про проблемні питання у постачанні паливних дров населенню.

На завершення проаналізували роботу туристичної галузі району в умовах воєнного стану, підвели підсумки виконаних заходів та визначили заходи, які ще необхідно здійснити.

Владіслав Кич подякував усім присутнім за участь у нараді, дав відповідні доручення щодо вирішення піднятих проблемних питань та наголосив, що забезпечення населення паливними дровами знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації – районної військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 12-07-2023 16:13