Національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу” та стан проведення мобілізаційних заходів: про це говорили під час наради з головами місцевих рад територіальних громад голова Рахівської РВА Владіслав Кич та начальник Рахівського районного відділу поліції ГУНП у Закарпатській області Василь Негря.

Начальник Рахівського районного відділу поліції зазначив, що сьогодні в Україні триває національна кампанія з рекрутингу для того, щоб посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами. Ознайомив присутніх з об’єднананою штурмовою бригадою «Лють» та умовами до її вступу.

Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові й вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

Її основні завдання — проведення штурмових дій, знешкодження ДРГ і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.

Бригада матиме найсучасніше обладнання та зброю. “Головна мета — отримати добре оснащене загартоване бойове формування, яке буде посилювати нашу оборону при виконанні завдань із деокупації українських територій”, - додав Василь Негря

Також, присутні обговорили проблемні питання, які виникають у процесі оповіщення населення щодо мобілізації. Особливу увагу приділили організації широкого інформування населення району, особливо чоловіків, щодо основних переваг проходження військової служби за контрактом.

“Питання військового обовʼязку та захисту держави - наше спільне завдання. Не будуть виконуватись завдання по мобілізації, не буде забезпечуватись захист територіальної цілісності нашої держави.

Сьогодні ми повинні поповнити лави захисників України для подальшої ротації діючого особового складу. Зараз триває планова мобілізація.

Ми маємо пам’ятати – окрім прав, як громадянина України, в нас є обов’язок перед державою”, - зазначив Владіслав Кич.

Остання зміна сторінки: 17-02-2023 17:13