![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61a21de076a72294995930.jpg?itok=rhWicD8z)
У межах реалізації президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» роботи з покращення дорожніх артерій активно тривають вже другий рік поспіль. На цьому наголосив Петро Добромільський, в. о. голови Закарпатської ОДА.
«За цей час вдалося відновити різні ділянки маршрутів державного значення, зокрема і на автодорозі Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів», — наголосив Петро Добромільський.
За його словами, на Рахівщині у с. Ділове завершені усі етапи ремонту.
Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз біля географічного центру Європи влаштували перильне огородження на оглядовому майданчику.
Раніше підрядна організація уклала тут вирівнюючий та фінішний шари асфальтобетону, нанесли розмітку та облаштували узбіччя і пішохідні зони.
Остання зміна сторінки: 27-11-2021 14:14