На Закарпатті вшанували пам'ять загиблих захисників Дебальцевого

За подіями зими 2015 р. на Сході України стежив увесь світ.

Шість років тому протягом січня-лютого українська армія захищала Дебальцівський плацдарм – важливий стратегічний рубіж. Ця героїчна оборона стала символом незламності та мужності українських військових. Завдяки маневрам і тактиці наші захисники не допустили вторгнення ворога в середину держави.

Сьогодні Україна вшановує пам'ять загиблих захисників Дебальцевого.

З нагоди вшанування в Ужгороді на Пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь керівництво Закарпатської облдержадміністрації, обласної ради, військовослужбовці, учасників АТО/ООС.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил воїнів присутні вшанували пам’ять загиблих під час проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі.

«Сьогодні для всієї України, зокрема й для Закарпаття, надзвичайно важлива подія – 6 років минає з того дня, коли наші військові здійснили неймовірну операцію з оборони Дебальцівського плацдарму. Вона стала однією з найуспішніших операцій у військовій історії сучасної України», – зазначив Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА та безпосередній учасник тих подій.

За його словами, країна отримала дуже важливий бойовий досвід, показала всьому світу, що таке польова медицина, оборона, вуличні бої, що таке вдосконалення матеріальної бази, зброї та маневри силами і засобами.

«Головне – ми показали ворогу, що наші воїни, солдати, офіцери і наші громадяни не зроблять жодного кроку назад і не віддадуть жодного сантиметра землі. Це побачив увесь світ, це побачила наша країна! Після цього ми стали тільки сильнішими», –  звернувся до побратимів Ігор Шинкарюк.

Заступник голови ОДА наголосив, що наша 128-а окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада, котра мужньо захищала Дебальцеве, і сьогодні продовжує боронити Україну від агресора.

Остання зміна сторінки: 18-02-2021 13:27