![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/9d1c61251e48d79c5ae4db05e4c4808d6da3cbd0_1.jpg?itok=ujMgXNOz)
Щоденно в області проти COVID-19 імунізується чимало закарпатців, оскільки в регіоні – розгалужена система локацій для щеплень та наявна достатня кількість вакцин на вибір.
«Щеплення – найбільш дієвий спосіб уберегти себе та оточення від негативних наслідків коронавірусної інфекції», – наголосив в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський.
За його словами, від початку вакцинальної кампанії у Закарпатті повний курс імунізації пройшли 203 489 осіб, а це – 16,32% усього населення області.
Загалом за цей період медики виконали майже 480 тисяч щеплень.
Остання зміна сторінки: 26-11-2021 14:44