![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-04-01_12-02-08.jpg?itok=_hE9ITu5)
За словами головної епідеміологині області Вікторії Тимчик, з початку року комплекс щеплень від поліомієліту, дифтерії, правця, коклюшу отримали 12% дітей до 1 року. Проти кору, паротиту і краснухи у регіоні імунізували 9,8% осіб цього віку та 9% – діток 6 років.
Вікторія Тимчик зауважує, що у воєнний час дорослим, особливо чоловікам, варто зробити щеплення від правця, збудником якого можна інфікуватися при потраплянні бруду в рану чи поріз. Зараз показник охоплення вакцинацією дорослих від дифтерії та правцю становить 2,1%.
«У небезпеці кожен, хто невакцинований або не завершив цикл. Медики готові щепити не лише закарпатців, а й переселенців з інших регіонів», – наголосила епідеміологиня.
Остання зміна сторінки: 01-04-2022 12:48