![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-25_14-01-35.jpg?itok=efDl8Sc1)
«Понад 45 тисяч вимушено переміщених осіб, які перебувають на території регіону, зможуть протягом трьох місяців отримувати виплати 2 220 гривень на базові потреби щомісячно», — наголосив Петро Добромільський, заступник голови ОВА.
За його словами, підтримку надаватимуть кожному члену сім’ї. Ініціатива спрямована на допомогу людям, які покинули свої домівки через війну, але не планують виїжджати з України. Кошти можна буде отримати у відділеннях Укрпошти, а надалі — банківським переказом.
Зареєструватися для участі в програмі можна за адресами:
- Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 2 («Совине Гніздо»);
- Ужгород, пл. Петефі, 24 (департамент соціальної політики Ужгородської міської ради);
- Мукачево, пл. Духновича, 2 (ЦНАП).
З наступного тижня до мережі центрів реєстрації долучаться місцеві відділи та центри соцзахисту населення.
Програму реалізовує Закарпатська ОВА у співпраці з УВКБ ООН, Агентством ООН у справах біженців.
Остання зміна сторінки: 25-03-2022 14:43