На Закарпатті розширить присутність консультативна місія ЄС

Консультативна місія Європейського Союзу планує розширити присутність у Закарпатській області. Про це йшлося сьогодні на зустрічі заступника очільника краю Петра Добромільського з головою консультативної місії ЄС в Україні Антті Хартікайненом.

Одним із пріоритетів діяльності місії є запуск запропонованих Єврокомісією транспортних «шляхів солідарності» з Україною для допомоги продовольчому експорту.

«Взаємодія місії з ОВА сприятиме посиленню співпраці зі структурами Європейського Союзу, зокрема щодо відкриття нових пунктів пропуску та активізації практичної підтримки партнерів на місцях», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, для області також важливі гуманітарні ініціативи й залучення фінансових ресурсів для розвитку програм допомоги вимушено переміщеним особам і закарпатцям.

Остання зміна сторінки: 27-05-2022 21:16