![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-13_16-49-54.jpg?itok=bgLYV6Cv)
За його словами, представник бізнесу заповнює просту форму, після чого її опрацьовують та, якщо є можливість допомогти, зв’язуються з ним.
«Продовжити свою справу на Закарпатті – це хороша можливість організації роботи та відновлення процесу виробництва. Звичайно, і для нашого регіону теж будуть переваги: сьогодні ми прийняли підприємства, а завтра – це нові робочі місця, сплачені податки, тобто економіка громад розвиватиметься», – наголосив Василь Іванчо.
Заступник голови Закарпатської ОВА також зауважив, що станом на вчора було визначено 109 можливих локацій для бізнесу, і ця кількість постійно збільшується.
Остання зміна сторінки: 13-03-2022 16:50