На Закарпатті працівників статистики привітали з професійним святом

5 грудня в нашій державі щороку відзначається День працівників статистики.

З цієї нагоди сьогодні в Головному управлінні статистики в Закарпатській області відбулися урочисті збори за участі в.о. голови облдержадміністрації Ольги Травіної, очільниці обласного управління статистики Галини Гриник, її заступників - Валерія Онофрія та Михайла Гарагонича, працівників структури.

Галина Гриник зачитала колективу вітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Міністра Кабінету міністрів України Дмитра Дубілета, голови Державної служби статистики України Ігоря Вернера.

В.о. голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна від імені голови ОДА Ігоря Бондаренка, всього керівництва ОДА та від себе особисто привітала присутніх з професійним святом.

- Без статистики немає руху вперед. Ваша робота є надважливою, адже її результати є базою для аналізу і прогнозування подальшого руху суспільства. Ваші статистичні дані стають підставою і орієнтиром для вироблення соціально-економічних, гуманітарних програм як на рівні держави, так і на місцевому рівні. А це особливо важливо у час глобальних змін, структурних реформ, які сьогодні мають місце у нашій державі. Щоб успішно завершити процеси реформування дуже важливо щоб кожен з нас якісно і професійно виконував свою роботу на своєму робочому місці. Зараз перед вами надзвичайно відповідальне завдання – підготовка до проведення перепису населення у 2020 році, і виконати його у нас в області без вашої професійної роботи неможливо, – наголосила посадовець.

Ольга Травіна також привітала учасників зібрання з прийдешніми різдвяно-новорічними святами, побажала їм здоров’я та благополуччя у їх родинах.

Відтак за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у  професійній діяльності та з нагоди Дня працівників статистики кращих працівників сфери нагороджено Почесними грамотами та Подяками облдержадміністрації, відомчими відзнаками Державної служби статистики України, Головного управління статистики в Закарпатській області.

Остання зміна сторінки: 05-12-2019 16:29